Ahmet Akay'ın Vekil Rozetini M. Kasım Gülpınar Taktı

27. Dönem AK Parti Şanlıurfa Milletvekili seçilen Ahmet Akay’ın Milletvekili rozetini 25. 26. Ve 27. Dönem AK Parti Şanlıurfa Milletvekili 26. Dönem AB Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar taktı.

TBMM 27. Dönem Milletvekilleri Yemin Törenlerine 1 gün kala AK Parti’den Şanlıurfa Milletvekili Seçilen Ahmet Akay TBMM’deki Milletvekili kayıt işlemini yaptı. 


Bu gün Şanlıurfa’daki seçim bölgesinden Ankara’ya gelen 27. Dönem AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Akay’ı seçim dönemi boyunca yalnız bırakmayan AK Parti Şanlıurfa İl Başkan Yardımcısı İsa Ay, TMO Genel Müdür Yardımcısı Ali Akay ve çok sayıda Şanlıurfalı vatandaş ile birlikte TBMM’deki kayıt işlemlerini gerçekleştiren Ahmet Akay’ın Milletvekilliği rozetini AK Parti Şanlıurfa Milletvekili M. Kasım Gülpınar taktı. Akay konu ile ilgili bir açıklama yaparak “Yeni Türkiye’nin ilk Milletvekillerinden birisi olmaktan gurur duyuyorum. Yeni Türkiye yolunda ülkemiz ve Şanlıurfa’mıza hizmet etmek için elimizden gelen tüm gayretleri sergileyeceğiz. Aday Adaylığı ve Seçim dönemi boyunca bizleri yalnız bırakmayan tüm vatandaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. “Vakit Hizmet Vakti” diyerek bölgemizin en ücra köşesindeki sorunlara dahi el atıp gerekli tüm gayretleri göstererek çözüm üretmek için burada olacağız.” Dedi.


AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Akay’ın milletvekili rozetini takan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili 26. Dönem AB Uyum Komisyonu Başkanı M. Kasım Gülpınar “Ahmet beyi belediye başkanlığı döneminde tanıyor, hizmet aşkını çok iyi biliyorum. Yeni dönemde Şanlıurfa ve ülkemize büyük katkıları olacağı inancındayım. Bizlerde bu gün burada kendilerini yalnız bırakmadık. Milletvekilliği hayırlı uğurlu olsun.” Dedi. 


AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Akay aynı zamanda 18, 19, 20, 21. Dönem Şanlıurfa Milletvekili, 48. Hükümet'te Devlet Bakanı, 23. Dönem'de Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekilliği görevinde bulunan M. Kasım Gülpınar’ın babası rahmetli Eyyüp Cenap GÜLPINAR’ın dostu. M. Kasım Gülpınar böyle bir jest yaparak baba dostu Akay’ı yalnız bırakmamış oldu.
 

YORUM EKLE

Yorumunuz:

YORUMLAR

  Bu Habere Yorum Yapılmadı.
EN SON EKLENEN TÜRKİYE HABERLERİ
DİĞER TÜRKİYE HABER BAŞLIKLARI
KÖŞE YAZILARI
Tümü
HAVA DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
TAZİYELER
Tümü
ANKET
Tüm Hakları Saklıdır © 2018 |
Tel : 05426735543 | E-Posta : info@akcakale.com | Powered By : Harran Medya