ANA MENÜ
ANKET
Sizce Büyükşehir Akçakale'ye Yeterince Önem Veriyor Mu?
EN ÇOK OKUNANLAR
İşte Ak Parti'nin Aday Adayları

İşte Ak Parti'nin Aday Adayları

Akçakale Belediye Başkanlığı yarışına Ak Parti'den 7 aday adayı resmi başvuru da bulundu.

02 Kasım 2013 Cumartesi 12:20

Yerel Seçim 2014 için Ak Parti Akçakale Belediye Başkan Adaylığı'na 7 Aday Adayı başvuruda bulundu. İşte aday adayları ve kimlikleri akcakale.com farkıyla sizlere sunuyoruz... Başvuruda bulunan adaylar arasında süpriz bir isimde var. Başvuru da bulunması beklenen Mehmet Yalçınkaya'nın farklı bir partiden aday adayı olacağı iddiaları da Ak Parti'den başvuruda bulunamasıyla gerçeği yansıttığı belli oldu. Yalçınkaya'nın Saadet ve MHP gibi partilerle görüşmeler içerisinde olduğu da gelen haberler arasında.

1- Abdülhakim Ayhan: 

2007 yılında bağımsız milletvekili adayı oldu, daha sonra adaylıktan çekildi. 2009 yılında belediye başkanı adayı oldu şu anda belediye başkanı görevini sürdürmekte, eczacı.

2- Ahmet Akay: 

Öğretmenlik ve okul müdürlüğünden sonra 1994 - 2009 yılları arasında Akçakale Belediye Başkanlığı yaptı. eğitimci ve iş adamı.

3- Ömer Ay : 

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatif Başkanı, Lise mezunu, 2009 yılında Bağımsız il genel meclis üyeliğine seçildi. 2011 genel seçimlerinde Ak partiden milletvekili aday adayı oldu.

4- Mehmet Ayhan: 

Gazi Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu, Amerika'nın Washington eyaletinde yaşıyordu. kısa bir süre önce Amerika'dan geldi. Abdülhakim Ayhan'ın üvey kardeşi. (ADAYLIKTAN GERİ ÇEKİLECEĞİ SÖYLEMLERİ MEVCUT)

5- İbrahim Büyükaslan: 

Yukarı Beydaş Köyü Muhtarı, siyasi olarak aktif bir kişiliğe sahip, birçok partiden aday adaylığı ve adaylığı oldu.

6- İbrahim Çağdaş: 

Gelir Uzmanı

7- Memduh Yıldık:

Şanlıurfa Toprak Reformu'nda memur


İşte Ak Parti'nin Aday Adayları
Bu Haber Toplam 17205 Kez Okunmuştur.

YORUMLAR
  • kasım timurslm02 Kasım 2013 Cumartesi 22:56

    TRAFO İŞLETME TEKNİYENİ HERKESE SLM......yeni aday olanlar acaba nıyetınız nedır hızmet sevdası yoksa koltuk sevdasıMI
    AKÇAKALEDE EVİ YOK BARĞI YOK AKÇAKALEYE HIZMET YAPAÇAKMIŞ NE ALAKASI VAR NIYETINIZ BELİDIR BEN DERIMKI YÖNETEN KİŞİ ŞEHRIN ÇOÇUĞUDUR kım hayırlısı o gelsın bayyyyyyyyyyyyy

 Bu Site Akçakale'nin kalkınması, güzelleşmesi ve ilerlemesi uğrunda çalışan, gurbette olup, gurbette Akçakale toprağının, havasının ve suyunun özlemiyle yanıp tutuşan bütün Akçakaleli hemşerilerimize itaf edilmiştir.
Web Sitemizle İlgili Her Türlü Sorun ve Önerileriniz İçin Mail Adresimiz bilgi@akcakale.com
Web Sitemizi Destekleyen Herkese Teşekkür Ederiz.