ANA MENÜ
ANKET
Sizce Büyükşehir Akçakale'ye Yeterince Önem Veriyor Mu?
EN ÇOK OKUNANLAR
Mehmet Kartal MHP'den İddialı

Mehmet Kartal MHP'den İddialı

Müslüm Çap’ın sunduğu Siyasetin S’si proğramına katılarak MHP’nin Şanlıurfa’daki 2014 yerel yönetim startını Akçakale İlçesinden verdiğini açıkladı.

25 Mart 2013 Pazartesi 01:58

Güneydoğu Televizyonuna  Müslüm Çap’ın suduğu Siyasetin S’si proğramına konuk olan Akçakale Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Kartal canlı yayında  açıklamalarda bulunarak  Ovada Akçakale ve Harran’da , yerel seçimlerdeki hedeflerinin 2 ilçenin belediye başkanlığını almak olduğunu söyledi. 2014 yerel seçimleri çalışmalarını bugünden itibaren başlatmış olduklarını ifade eden Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı  Kartal , "2 belediyenin 2'sine talibiz. Bunu yapacak inanç ve güce sahibiz. Bizim için bu hedefler hayal bir hedef değildir. Şimdiye kadar seçim varmış gibi çalışarak her ilçemizde belediye’yi almak için seçim çalışmalarımızı yılmadan azimli olarak var gücümüzle insanlarımıza ulaşmaya çalışıp,onların dertlerine deva olmaya çalışıyoruz.Geçen seçim sürecinde  Cenabı Allah kazanmayı bize nasip etmedi. Bazı aksilikler yaşadık ama bu seçimlerde MHP'nin en güçlü olduğu Akçakale ve Harran ilçelerimizde  camiamızı bu ilçelerimizin  Belediyesi'ni almakla onurlandıracağız. Akçakale’li hemşehrilimizi MHP'nin belediyecilik anlayışı ile tanıştıracağız. Akçakale'nin de buna ihtiyacı var" dedi. 

Mehmet Kartal MHP'den İddialı
Bu Haber Toplam 9669 Kez Okunmuştur.

YORUMLAR
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
 Bu Site Akçakale'nin kalkınması, güzelleşmesi ve ilerlemesi uğrunda çalışan, gurbette olup, gurbette Akçakale toprağının, havasının ve suyunun özlemiyle yanıp tutuşan bütün Akçakaleli hemşerilerimize itaf edilmiştir.
Web Sitemizle İlgili Her Türlü Sorun ve Önerileriniz İçin Mail Adresimiz bilgi@akcakale.com
Web Sitemizi Destekleyen Herkese Teşekkür Ederiz.